• İnkjet Kodlama Makinası
  • U2 Termal İnkjet Kodlama Makinası
  • İnkjet Sarf Malzemeleri
  • U2 Termal İnkjet Kodlama Makinası

İNKJET KODLAMA MAKİNALARI, FİBER LAZER MAKİNALARI
SERVİS VE YEDEK PARÇALARI

Yetkili Satıcı

Endüstriyel kodlama ve İnkjet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ürünlerimiz ile isteklerinize uygun hizmeti sunuyor.

Doğru Adres

Sektörel olarak %100 müşteri memnuniyetini ve kaliteyi bulabileceğiniz en doğru adres olmaktan gurur duyuyoruz.

Teklif Olanağı

Ürünlerimiz için talebinize göre teklif formunu kullanarak teklif oluşturun ve biz sizleri arayarak yardımcı olalım.

7 / 24 Destek Hattı

Tüm satışını yaptığımız ürünler hakkında çalışma saatleri içerisinde bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

İNKJET KODLAMA MAKİNASI NEDİR ?

 

Mürekkep Püskürtmeli İnkjet Tarih Kodlama ve Barkotlama Cihazları, her türlü Gıda, Plastik, Metal, Kozmetik ve İlaç Sanayi fabrikalarında, üretim hanelerinde üretilen ürünlerin raf ömrünü, seri numarasını, parti numarası gibi ürün takip bilgilerinin ürünün üzerine görünür ve silinmeyecek şekilde kodlanmasını sağlayan cihazdır.

 

Üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası, seri numarası gibi bilgilerin ürünlerin üzerine kodlanması kanunlar çerçevesinde üreticilere zorunlu kılındığı için inkjet kodlama makinaları barındırılması zorunludur.

 

Bu doğrultuda firmamız, inkjet kodlama makinalarının satışını ve servisini yaparak siz değerli müşterilerimize çözümler üretmektedir.

 

Ayrıca Videojet, Citronix, EBS, Linx ve HI-PACK markalı inkjet kodlama makinalarının teknik servis ve sarf malzeme hizmetinide sunmaktayız.

 

 

İNKJET KODLAMA MAKİNASI FİYATLARI?

 

İnkjet kodlama makinalarının sektör de uygun fiyata kaliteli ürünlerinin satış ve servisi yapan firmamız, markalama ve tarih kodlama gibi özelliklere sahip inkjet kodlama makinalarının desteğini sunuyor.

 

Ürünlerimiz, birçok endüstri dalında kullanılmaktadır. Gıda, kimya, sağlık, kablo, seramik, ahşap, kozmetik ve hijyenik ürünler, matbaa, ilaç, plastik ve plastik borular ve otomotiv sektöründe olmak üzere üretim yapılan her sektörde kullanılılan inkjet kodlama makinalarının en uygun adresi ecos.com.tr.

 

Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.