KURUMSAL

Ecos Elektronik, 2008 yılından günümüze endüstriyel alanda faaliyet gösteren firma veya kurumlara inkjet kodlama makinalarının satış ve teknik servis hizmetini sunmaktadır. Firmamız,10 yılı aşkın süredir aynı adresde faaliyet göstermektedir. 

 

Endüstriyel kodlama sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnkjet kodlama sistemlerinin satış, teknik servis ve hizmet süreçlerinde dürüstlüğe ve kaliteye gereken önemi vererek müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en kısa zamanda en profesyonel çözümleri sunar.

 

Hedefimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kendimizi geliştirmek, yenilemek, sektörde bilinen ve güvenilen bir marka olmaktır.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üreterek ve müşterilemizin sorunlarını bilerek, doğru çözümleri profesyonel şekilde sunmaktır. Kodlama sistemleri uygulamalarında verimliliği arttırmak ve firmamız satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerine ürün, ekipman, eğitim ve servis hizmeti sağlamakta, kodlama uygulamalarının daha kolay, sorunsuz ve daha ekonomik bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

 

Müşterilerimize, üstün kaliteyi en ekonomik, ihtiyaca en uygun şekilde ve tam zamanında sunmak, ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış sonrası teknik desteği zamanında ve kaliteli bir şekilde vermek önemli ilkemizdir.

 

Misyonumuz:

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli ve uygun yollarla çözüm üretmek.
Beklentilerinizi çözüm üretirken kullandığımız en son teknoloji ile kalitemizden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmak.
Sürekli yenilikçiliği ilke edinerek müşterilerimizin beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz:

 

Firmamız, etkinliğini daha da çok arttırmak amacıyla uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan ve yenilikçilik anlayışımızla sektörün saygın ve güvenilir kuruluşu olmaktır.

 

Değerlerimiz

 

İNOVASYON

SATIŞ SONRASI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

GÜVENİLİRLİK

 

Servis Politikamız:

 
En kaliteli hizmeti uygun fiyata verme politikasını teknik servis konusunda da garanti etmekteyiz. Teknik servis hedefimiz endüstriyel kodlama makinalarının arızalarını Türkiye'nin neresinde olursa olsun üstün, hızlı ve etkin şekilde giderebilmektir.

 

Kullandığınız inkjet kodlama makinalarınızın sorun olmaktan çıkıp, üretim süreçlerinizin aksamaması için gerekli bütün teknik servis hizmetlerini, yedek parçalarını, eğitim ve bilgi desteğini vermekteyiz.