KURUMSAL

ECOS firması olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yeni ürün yelpazemiz MSSC ile Türkiye'de hizmet veriyoruz.

 

Endüstriyel kodlama sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İnkjet sistemleri, başarısına ve kaliteli uygun ürünleri hizmete sunmak, tüm satış, teknik servis ve hizmet süreçlerinde dürüstlüğe ve kaliteye gereken önemi vererek müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en kısa zamanda en profesyonel çözümleri sunmak önemli ilkemizdir.

 

İnkjet Sektöründe amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak bu ihtiyaçlarına yönelik gerçek çözümler sunmak, KODLAMA sistemleri uygulamalarında verimliliği arttırmak ve yeniliğe katkıda bulunmaktır. Firmamız satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerine ürün, ekipman, eğitim ve servis hizmeti sağlamakta, KODLAMA uygulamalarının daha kolay, sorunsuz ve daha ekonomik bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

 

Müşterilerimize, üstün kaliteyi en ekonomik ve ihtiyaca en uygun şekilde ve tam zamanında sunmak  ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış sonrası teknik desteği zamanında ve kaliteli bir şekilde vermek önemli ilkemizdir.

 

Hedeflerimize müşteri memnuniyetinden taviz vermeden ulaşmak için çvalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz:

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin beklentilerine en kaliteli ve en uygun yollarla çözüm üretmek.
Beklentilerinizi karşılarken kullandığımız en son teknoloji ile kalitemizden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmak.
Sürekli yenilikçiliği ilke edinerek müşterilerimizin beklentilerininde üstünde ürün ve hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz:

 

Firmamızın yerel ve dış pazarda etkinliğini daha da çok arttırmak amacıyla uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli  geliştiren,sektörün öncülüğünü yapan ve 
yenilikçilik anlayışımızla Türkiye'nin saygın ve güvenilir kuruluşu olmak ana vizyonumuzdur.

 

Değerlerimiz

 

İNOVASYON

SATIŞ SONRASI DESTEK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

GÜVENİLİRLİK

 

 

Servis Politikamız:

 

Çalışma öncesinde yada çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dökümanlar ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.Daha az giderle ve zamandan tasarruflu bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


 
En kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme politikasını teknik servis konusunda da garanti etmekteyiz.Teknik servis departmanının hedefi endüstriyel kodlama makinelerinizin arızalarını Türkiye'nin neresinde olursa olsun üstün, hızlı ve en etkin şekilde giderebilmektir. Teknik servis uzmanlarımıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Kullandığınız kodlama makinelerinizin artık sorun olmaktan çıkıp üretim süreçlerinizin aksamaması için gerekli bütün teknik servis hizmetlerini, yedek parçalarını, eğitim ve bilgi desteğini vermekteyiz.