İNKJET TEKNİK SERVİSİ VE BAKIMI

 

Endüstriyel inkjet kodlama makinalarında bilgi ve kullanım eksikliğinden kaynaklı sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu nedenle sizlerin servis talepleri artmakta ve bu taleplere yüksek bedeller ödenmektedir. Bu bedelleri minimalize edebilmek adına 15 yıllık tecrübemizle endüstriyel inkjet kodlama makinalarında karşılaşabileceğiniz teknik problemlerde yanınızdayız.

Kullanım eksikliğinden kaynaklı sorunların aşılmasında makina kullanımı ile ilgili eğitimlerimizle çözüm üretmekteyiz. Makina kullanan sorunlunun, makinanın kullanım talimatlarını bilmesi ve uygulaması, bu prosedürlere uygun bir şekilde makinaların başlatılması, kapatılması dahi servis maliyetlerinizi minimalize edebilmektedir.

Ayrıca cihazlarda kullanılan muadil inkjet sarf malzemelerin kalitesi ve cihazlara uyumluluğu makinaların performanslı çalışabilmesi açısından son derece önemlidir. Bu noktada cihazlarınıza %100 uyumlu ve ekonomik inkjet sarf malzeme çözümlerimizle yanınızda yer almaktayız.

Firmamız sektörde bulunan; EC-JET, Videojet, Citronix, EBS, Linx ve HI-PACK markalı inkjet kodlama makinalarının teknik servis hizmetini Türkiye'nin her yerinde üstün, hızlı ve etkin bir biçimde sağlamaktayız.

İnkjet kodlama makinalarınızı sorun olmaktan çıkarıp, üretim süreçlerinizin aksamaması için gerekli bütün teknik servis, yedek parça, eğitim ve bilgi desteği hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilir veya aşağıdaki teknik servis talep forumunu doldurabilirsiniz.

ADRES

Demokrasi Caddesi Ünver Sokak No:6/A Orhanlı-Tuzla / İstanbul

TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

NOT : (*) İLE BELİRTİLEN ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.