KURUMSAL

Ecos Elektronik, 2008 yılından günümüze endüstriyel alanda faaliyet gösteren firma ve kurumlara inkjet kodlama makinalarının satış ve teknik servis hizmetini sunmaktadır. Firmamız,10 yılı aşkın süredir aynı adresde faaliyet göstermektedir.

Endüstriyel kodlama sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İnkjet kodlama sistemlerinin satış, teknik servis ve hizmet süreçlerinde dürüstlüğe ve kaliteye gereken önemi vererek müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en kısa süreçte profesyonel çözümleri sunarız.

Hedefimiz; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kendimizi geliştirmek, yenilemek, sektörde bilinen ve güvenilen bir marka olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üreterek ve müşterilemizin sorunlarını bilerek, doğru çözümleri profesyonel şekilde sunmaktayız. Kodlama sistemleri uygulamalarında verimliliği arttırmak ve firmamız satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerine ürün, ekipman, eğitim ve servis hizmeti sağlamakta, kodlama uygulamalarının daha kolay, sorunsuz ve daha ekonomik bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

HEDEF VE HİZMETLERİMİZ

HEDEFİMİZ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kendimizi geliştirmek, yenilemek, sektörde bilinen ve güvenilen bir marka olmaktır.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimizle satışını ve teknik servis desteğini verdiğimiz markalarımızın eğitimsel, hızlı ve kaliteli olarak hizmetlerini sunuyoruz.

Doğru Adres

Sektörel olarak %100 müşteri memnuniyetini ve kaliteyi bulabileceğiniz en doğru adres olmaktan gurur duyuyoruz.

Teknik Servis

Profesyonel ekibimiz ile endüstriyel inkjet kodlama makinalarının eğitim ve teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Garanti Kapsamı

Satışını yaptığımız ürünlerimizin, 2 yıl boyunca garanti kapsamında ücretsiz olarak parça değişim hizmetini sunmaktayız.

Destek Hattı

Ürünlerimiz hakkında bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceğiniz destek imkanı.

 

Misyonumuz:

Ülkemizde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara endüstriyel inkjet kodlama alanında hizmet sunmak.
Sürekli yenilikçiliği ilke edinerek müşterilerimizin beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak.
Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde lider firma olmak.

Vizyonumuz:

Faaliyet alanımızda, etkinliğimizi daha da çok arttırmak amacıyla firmamızı geleceğe taşımak, personelimizi geliştirmek, sektörün öncülüğünü yapan ve yenilikçilik anlayışımızla sektörün saygın ve güvenilir kuruluşu olmaktır.